Horror Licealny w Radio Lublin
Zapraszamy do wysłuchania materiału przygotowanego przez reporterkę Radia Lublin, Annę Kovalovą.
Zdjęcie w nagłówku: Piotr Jaruga
Zapraszamy do wysłuchania materiału przygotowanego przez reporterkę Radia Lublin, Annę Kovalovą.
Zdjęcie w nagłówku: Piotr Jaruga
Z wielką przyjemnością publikujemy kolejny już tekst Piotra Zaremby powstały po premierze Horroru Licealnego. Oryginał ukazał się na profilu Piotra Zaremby na Facebooku. To finał moich wspominek ze spektaklu „Horror licealny” – ze zdjęciami Aleksandy Golan. Tekst napisałem ja, wystawił młodzieżowy Teatr Panopticum z Lublina. Mam wrażenie, że zadowoliliśmy głównie młodą publikę. To jest najbardziej miarodajny test. Ale jest postać szczególnie zasłużona dla tego przedsięwzięcia, to Mieczysław Wojtas,…
Dzięki uprzejmości nieocenionego Piotra Jarugi, możemy Wam przedstawić galerię zdjęć wykonanych podczas premiery Horroru licealnego. Dziękujemy Piotrze! Zdjęcia: Piotr Jaruga
Zapraszamy do wysłuchania dwugodzinnej audycji prof. Jarosława Gajewskiego poświęconej naszemu spektaklowi „Horror licealny”. W studio gościli: Piotr Zaremba, autor książki „Horror licealny” i sztuki na jej podstawie, Przemysław Stippa, Mieczysław Wojtas, reżyser, Barbara Stojek, Emil Janczak. Posłuchaj na stronie Radia Dla Ciebie
Miłe słowa, miłe słowa… 1. Na Facebooku od Teatru Scena Współczesna, wraz z galerią zdjęć. Wczoraj na naszej scenie gościnnie wystąpił młodzieżowy Teatr Panopticum z Lublina ze spektaklem “Horror licealny” wedle scenariusza Piotra Zaremby – cenionego publicysty, pisarza i krytyka teatralnego. Cieszymy się, że na naszej scenie mogło odbyć się tak szczególne wydarzenie ❤️🎭❤️ To był piękny wieczór!Wielkie gratulacje dla wszystkich twórców „Horroru licealnego”!!! 🌟 2….
Zapraszamy do obejrzenia (i posłuchania) wybranych scen ze spektaklu I co dalej, którego premiera odbyła się tuż przed ogłoszeniem pandemii COVID-19. Wybrane sceny zrealizowano on-line w wersji filmowej podczas jej trwania. Wystąpiły: Agnieszka Guz i Anna Szymczak.Reżyseria: Mieczysław Wojtas.Muzyka i przygotowanie wokalne: Piotr Tesarowicz.Zdjęcia: Ada Woźniak.Realizacja: Marcin Polak (MPAudioArt).
Nagrody W Ogólnopolskim Przeglądzie Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Szekspira w Języku Angielskim , który odbył się w tym roku w formie online w maju 2021 r. uczestnicy zespołu debiutanckiego Teatru Panopticum zdobyli nagrodę główną i wyróżnienie: Adam Pochodyła – nagroda w wys. 500 zł za świadomą, wydobywającą istotne sensy interpretację monologu Tymona z tragedii Tymon Ateńczyk (Timon of Athens) przeprowadzoną oszczędnymi środkami wyrazu, wykonaną pięknie brzmiącym…