Wspomnienia z Nowego Jorku powracają
Zapraszamy do zapoznania się z obszerną relacją z naszego pobytu w Nowym Jorku. Tym razem na stronie naszego macierzystego Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie. Link poniżej.
Zapraszamy do zapoznania się z obszerną relacją z naszego pobytu w Nowym Jorku. Tym razem na stronie naszego macierzystego Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie. Link poniżej.
Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych spektakl Kot…, zaplanowany na godzinę 11:00 w dniu 3 grudnia br. w Domu Kultury LSM został przeniesiony na inny termin. Jednocześnie zapraszamy wszystkich tego samego dnia o godzinie 17:00 do MDK „Pod Akacją”. Ze względu na małą pojemność widowni w przypadku dużego zainteresowania zagramy spektakl dwukrotnie: o 17:00 i 18:00.
Zachęcamy do obejrzenia 14 minutowego reportażu telewizyjnego zrealizowanego przez Nataszę Kurczuk-Ziółkowską z okazji 30-lecia Teatru Panopticum, emitowanego w TVP Lublin dnia 23 września w programie kulturalnym Afisz (15 minuta programu). Materiał dostępny jest na stronie TVP Lublin.
Zapraszamy do wysłuchania materiału przygotowanego przez reporterkę Radia Lublin, Annę Kovalovą. Zdjęcie w nagłówku: Piotr Jaruga
Z okazji tegorocznego święta Teatru życzymy wszystkim ludziom związanym z teatrem, żeby jak najszybciej mogli wrócić do pracy, którą kochają. Zaś wszystkim pozostałym – aby mogli pójść do teatru. Tak po prostu.
Okolicznościową inscenizację Czas poetów się zaczął Teatr Panopticum wykonał podczasGali Jubileuszowej dziewięćdziesięciolecia Związku Literatów Polskich, 20 września 2023 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie. Teatr Panopticum został zaproszony do udziału w uroczystości jubileuszowej Związku Literatów Polskich przygotowując na tę okazję specjalną inscenizację teatralną Czas poetów się zaczął nawiązującą do wydarzeń z roku 1932, kiedy to Józef Czechowicz powołał w Lublinie Związek Literatów Polskich. Inscenizacja wymagała od młodych…
Tradycyjnie, jak co roku wszystkich obecnych i byłych aktorów Panopticum oraz naszych przyjaciół zapraszamy na spotkanie wigilijne! W tym roku odbędzie się ono 22 grudnia (poniedziałek) o godzinie 12:00 15:00. Ze względu na ograniczony czas otwarcia MDK tego dnia, prosimy o punktualność. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie czas by przyjechać i spędzić z nami czas kolędując, jedząc i rozmawiając. Oczywiście każdy, jak co roku, przynosi coś od siebie do jedzenia na wspólny stół….