Teatr Panopticum

Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie

Przesłuchania 2017 dobiegły końca

Za nami dwa dni wytężonej pracy. Intensywnej zarówno dla kandydatów do naszego teatru jak i oceniających. Wszystkim, którzy zgłosili się i przyszli (tak, kilkoro rozmyśliło się w ostatniej chwili 🙂 ) dziękujemy i życzymy pomyślnych wyników. W oczekiwaniu na nie, przypomnijmy sobie jak to było…

Dzień 1

W oczekiwaniu na rozpoczęcie przesłuchań. Jedni siedzieli na podłodze, inni stali. Każdy koncentrował się na swój sposób. Ci bardziej wyluzowani 🙂 to obecni aktorzy Teatru Panopticum, którzy swą obecnością dodawali otuchy młodszym koleżankom i kolegom.

 

W końcu drzwi do sali nr 40 otworzyły się i wszyscy weszli. Szef, czyli Mieczysław Wojtas, powitał kandydatów oraz aktorów i rozpoczęły się przesłuchania.

 

Każdy z kandydatów otrzymał szereg zadań aktorskich. Przy niektórych z nich konieczna była pomoc naszych aktorów, zaś Szef udzielał cennych sugestii i wskazówek.

Dzień 2

Zapewne ze względu na piątek, tym razem liczba aktorów nie przekroczyła liczby obecnych dziś kandydatów. Ale i absencja wśród tych drugich była większa.

Oczekiwanie jak zwykle było denerwujące i także dało się zauważyć podział na zamyślonych i wyluzowanych.

 

Drzwi się otworzyły…

 

Niezawodny Szef znów powitał przybyłych i rozpoczął się drugi dzień przesłuchań.

 

Także i w piątek każdy z kandydatów do Panopticum mógł liczyć na życzliwą pomoc naszych aktorów oraz fachowe rady Szefa.

 

Wszystkim kandydatom jeszcze raz dziękujemy za przybycie i życzymy powodzenia, a pozostałych – serdecznie zapraszamy na nasze spektakle!

Zdjęcia: Jarek Witkowski
https://facebook.com/uchwyconemigawka

Opublikowano w Ludzie and Rekrutacja and Wiadomości, 2017.09.08 o 23:23.

Dodaj komentarz

Comments are closed.